O nás

Ve firmě Dřevo Tvrdík v Malešově u Kutné Hory máme se zpracováváním, dopravou a těžbou dřeva přes dvacet let zkušeností. Už od vzniku naší firmy usilujeme o to, abychom svým klientům dodávali služby na špičkové úrovni, a po celou dobu fungování společnosti svůj servis neustále zlepšujeme a vyvíjíme. O dřevu víme všechno a umíme Vám dodat ten nejlepší truhlářský i stavební materiál, vyrobit kvalitní palubky nebo zrealizovat jakoukoli truhlářskou zakázku na míru.

Je pro nás důležité pečlivě naslouchat požadavkům našich klientů a přizpůsobovat jim své služby tak, aby od nás po každé spolupráci odešli maximálně spokojeni. Kompletní servis v oblasti zpracování dřeva rádi nabídneme i Vám – stačí se ozvat a popsat nám své představy.

A jaké konkrétní služby na malešovské pile nabízíme?

  • Svým klientům dodáváme to nejlepší truhlářské i stavební řezivo z různých druhů dřeva. Pokud si nejste jisti, jaký typ dřeva je pro Vaše potřeby nejvhodnější, rádi Vám kdykoli poradíme. V případě truhlářského dřeva si u nás můžete vybrat ze smrkového, jedlového, borovicového, bukového, dubového, jasanového, břízového, olšového nebo akátového dřeva. Stavební řezivo nabízíme ve formě prken, latí a hranolů.
  • Pro všechny, kdo mají ve svém domově rádi vůni a dotek dřeva, nabízíme kvalitní dřevěné podlahové palubky. Prodáváme je ve variantách ze smrku, borovice a dubu v délce od 3 do 6 m. V našem sortimentu najdete také obkladové palubky v délce od 90 cm do 6 m. Obkladové palubky jsou u nás k dostání smrkové, borovicové a olšové.
  • Kromě hotových produktů nabízíme i pořez dřeva. Dřevo řežeme maximálně v průměru 1 m a v délce 13 m.
  • Provádíme těžbu dřeva pomocí zařízení TimberjackHarvester a vyvážení dřeva strojem Logset. V oblasti těžby nabízíme také odborné poradenství.
  • Zajišťujeme dopravu dřeva pomocí špičkových vozidel s vysokou nosností.

Zajišťujeme dopravu dřeva pomocí špičkových vozidel s vysokou nosností.
Potřebujete o našich službách zjistit další informace? Budeme rádi, pokud nás kdykoli zkontaktujete a zeptáte se na všechno, co Vás zajímá. Svých zákazníků si vážíme a záleží nám na tom, aby byli dobře informovaní a mohli si z našich služeb vybrat tu, která pro ně bude nejvhodnější.
Věříme, že Vám spolupráce se společností Dřevo Tvrdík bude vyhovovat!

Otevírací doba

Pondělí 8:00 – 14:00
Úterý 8:00 – 14:00
Středa 8:00 – 14:00
Čtvrtek 8:00 – 14:00
Pátek 8:00 – 14:00
Po telefonické dohodě je možné realizovat naše služby také o víkendu.